Midgard
Skandynawia, 2001
Planer postów


    Orzeszek

    Gość
    Anonymous


    Orzeszek

    Orzeszek jest szarą drobną wiewióreczką, którą często trzeba przekupić, aby odebrać swoją korespondencję bezboleśnie.
    Gość
    Anonymous



    28.01.2001

    Droga Rikke,

    To, co możesz zobaczyć na odwrocie, to widok z okna hotelu, w którym się zatrzymałem na czas pobytu w Maroko. Nie możesz jednak poczuć zapachu morza ani usłyszeć jego szumu. Nie możesz dojrzeć też przelatującej mi nad głową upartej mewy, która codziennie rano siada na balkonie i budzi mnie swoim upiornym skrzekiem. Zupełnie nie wiem, dlaczego wciąż nie zaczarowałem jej głosu. Dlaczego w ogóle wysyłam tę pocztówkę? Chyba fakt, że po raz kolejny ograbiłem Cię z tego samego marzenia, nie pozwala mi tego tak po prostu przemilczeć.
    Wracam wkrótce - mam nadzieję, że uraczysz mnie swoją obecnością w kolejną sobotę w Fjeskall Restaurant.

    T. M.
    Gość
    Anonymous



    06.02.2001

    Szanowna Rikke,

    doceniam zuchwałość Twej prośby.
    Możemy się spotkać i jestem w stanie poświęcić Ci czas, ale potrzebuję przedmiotu, który mógł należeć do Twojego brata. W takich sytuacjach mam z duchami lepszą więź, o ile je wcześniej poczuje za życia.

    Nie dalej jak za tydzień mogę ofiarować Ci dozę kontaktu, o ile... On sam tego zechce.

    Lisbeth



    Styl wykonali Einar i Björn na podstawie uproszczenia Blank Theme by Geniuspanda. Nagłówek został wykonany przez Björna. Midgard jest kreacją autorską, inspirowaną przede wszystkim mitologią nordycką, trylogią „Krucze Pierścienie” Siri Pettersen i światem magii autorstwa J. K. Rowling. Obowiązuje zakaz kopiowania treści forum.