Midgard
Skandynawia, 2001
Planer postów


    Edda

    Gość
    Anonymous


    Edda
    Sumienna i sympatyczna.
    Gość
    Anonymous



    10.02.2001

    Szanowny Panie Nordahl,

    Piszę do Pana w dosyć nietypowej sprawie. Zainteresowały mnie pogłoski o pewnym woluminie, który ma wyjątkową wartość dla alchemików. Zastanawiałam się, czy moglibyśmy porozmawiać na temat jego ewentualnego pozyskania?
    Nasza dotychczasowa współpraca przebiegała wyśmienicie, dlatego wydaje mi się, że jest Pan jedyną osobą, która może mi pomóc z tą sprawą. Należy ona do tych delikatnych i zajmujących, przeto nie chciałabym zajmować Panu czasu w antykwariacie i przeszkadzać innym klientom. Zależy mi także na dyskrecji.
    Czy moglibyśmy się spotkać Café Norden w dogodnym dla Pana terminie? Porozmawiamy o rzeczonym woluminie oraz ustalimy kwestie finansowe.

    Hedvig Lund



    Styl wykonali Einar i Björn na podstawie uproszczenia Blank Theme by Geniuspanda. Nagłówek został wykonany przez Björna. Midgard jest kreacją autorską, inspirowaną przede wszystkim mitologią nordycką, trylogią „Krucze Pierścienie” Siri Pettersen i światem magii autorstwa J. K. Rowling. Obowiązuje zakaz kopiowania treści forum.