Midgard
Skandynawia, 2001
Planer postów


    Brenda

    Gość
    Anonymous


    Brenda
    Brenda, jest niewielka ale nadrabia to swoim charakterem. Niezwykle dramatyczna w swoim zachowaniu, zrobi wszystko by wzbudzić czyjąś sympatię tylko po to, by później myślano, że jej ugryzienia w palce są jedynie przypadkowe. Równie złośliwa co jej właściciel i tak samo nie należy jej ufać. Bywa, że zamiast listu podkradnie jakieś błyskotki.
    Konta specjalne
    Prorok
    Prorok


    Gleðileg jól!

    W pobliżu twojego domu pojawił się świąteczny koziołek, julbock. W chwili, gdy spałeś, pozostawił pod twoją choinką prezent. Na dostrzeżonym pakunku mogłeś odnaleźć podpis:
    Udanych obchodów Jul.
    Podarkiem okazał się: flakon zaklętych perfum.
    Konta specjalne
    Prorok
    Prorok


    Gleðileg jól!

    W pobliżu twojego domu pojawił się świąteczny koziołek, julbock. W chwili, gdy spałeś, pozostawił pod twoją choinką prezent. Na dostrzeżonym pakunku mogłeś odnaleźć podpis:
    Nie dało się nie zwrócić uwagi na Pana imponującą kolekcję. Proszę to potraktować jako rekompensatę najścia w Pana domu. Myślę, że zrobi Pan z tej książki lepszy użytek niż ja. W mojej biblioteczce jedynie zbierała kurz. Úti vill jól drekka, Ef skal einn ráða, Fylkir enn framlyndi, Ok Freys leik heyja..
    Podarkiem okazała się: książka „Zrozumieć śniących”.
    Gość
    Anonymous



    23.12.2000

    Jutro o 22:00 w opuszczonej chatce nad Golddajávri — nie spóźnij się.

    As.
    Gość
    Anonymous



    06.01.2001

    Szanowny Panie Fiske,

    z chęcią do Pana dołączę. Około 17:00 będę mijał wystawę szkieletów, liczę że uda nam się łatwo odnaleźć. Po zwiedzaniu zapraszam na kolację.

    K. Forsberg



    Styl wykonali Einar i Björn na podstawie uproszczenia Blank Theme by Geniuspanda. Nagłówek został wykonany przez Björna. Midgard jest kreacją autorską, inspirowaną przede wszystkim mitologią nordycką, trylogią „Krucze Pierścienie” Siri Pettersen i światem magii autorstwa J. K. Rowling. Obowiązuje zakaz kopiowania treści forum.